Vaser i glaserat lergods

Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods
Vaser i glaserat lergods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 4 st, bl a Herman Kähler, SKÅL, ASK med lock, l Hjorth, Danmark, höjd ca 8-21 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Nagg

374620

2016-04-16