Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, SALTKAR, SERVETTSTÄLL, SERVETTRING, FAT, 2 st, silver, 18/1900-tal, vikt ca 285 g

Slitage

374638

2016-04-09