Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, TÅRTSPADE, STRÖSKEDAR, 3 st, silver, 1800-tal, vikt exkl. soppslev ca 270 g

Slitage, gravyrer

374641

2016-04-09