Bordslampor 1970-tal

Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal
Bordslampor 1970-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Tyskland, stengods, grönglaserade med dekor i turkos, total höjd ca 47 cm

Skärm med smärre skador

374694

2016-04-09