Sängbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, mahogny, beslag i mässing, höjd ca 61, 52x42 cm

Bruksslitage

374701

2016-04-09