Skåp empire-stil

Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil
Skåp empire-stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets början, empire-stil, mahogny, med förgyllda mässingsdetaljer, fanerad i mahogny, delvis pyramidmahogny, inredd med lådor och hyllplan, höjd 150, 81 x 58 cm, nyckel finns

Smärre bruksslitage

374737

2016-04-09