Skåp empire-stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1900-talets början, empire-stil, mahogny, med förgyllda mässingsdetaljer, fanerad i mahogny, delvis pyramidmahogny, inredd med lådor och hyllplan, höjd 150, 81 x 58 cm, nyckel finns
Smärre bruksslitage
374737
2016-04-09