Sidobord England

Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England
Sidobord England

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD på hjul, 1 par, engelsk stil, 1900-talets mitt, fanerad i rot och alm, underdel med låda, höjd 58, 56 x 30,5 cm

Bruksslitage

374739

2016-04-09