Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOKUMENTSKÅP, 1900-talets mitt, fanerat i ek, 4 lådor, inredd med mappar, höjd 145, 49,5 x 72,5 cm
Fanerskador, nyckel saknas
374752
2016-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här