Dokumentskåp

Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp
Dokumentskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOKUMENTSKÅP, 1900-talets mitt, fanerat i ek, 4 lådor, inredd med mappar, höjd 145, 49,5 x 72,5 cm

Fanerskador, nyckel saknas

374752

2016-04-09