Artur Heikell oljemålning

Artur Heikell oljemålning
Artur Heikell oljemålning
Artur Heikell oljemålning
Artur Heikell oljemålning
Artur Heikell oljemålning
Artur Heikell oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTUR HEIKELL (Finland, 1873-1958): Vägvy med blommande träd, signerad Heikell, olja på duk, a tergo med påskrift på spännram "Taborförsamlingen 17.7.1932 / Helsingfors / 2 Kor. 12:9., ca 40x50 cm

374765

2016-04-10