Artur Heikell oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTUR HEIKELL (Finland, 1873-1958): Vägvy med blommande träd, signerad Heikell, olja på duk, a tergo med påskrift på spännram "Taborförsamlingen 17.7.1932 / Helsingfors / 2 Kor. 12:9., ca 40x50 cm
374765
2016-04-10