Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, 16/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 14-18 cm
Lagning, spricka, smärre nagg
374771
2016-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här