Skålar 3 st Kina

Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina
Skålar 3 st Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, 16/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 14-18 cm

Lagning, spricka, smärre nagg

374771

2016-04-11