Kökspall

Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖKSPALL, 1950-tal, stålrör och bemålat trä, nerfällbar stege, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

374773

2016-04-09