Gerbier oljemålning

Gerbier oljemålning
Gerbier oljemålning
Gerbier oljemålning
Gerbier oljemålning
Gerbier oljemålning
Gerbier oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERBIER (1900-tal), Stallinteriör, signerad Gerbier, olja på duk, ca 55x65 cm

Krackelerad

374777

2016-04-09