Jörge Sörensen oljemålning

Jörge Sörensen oljemålning
Jörge Sörensen oljemålning
Jörge Sörensen oljemålning
Jörge Sörensen oljemålning
Jörge Sörensen oljemålning
Jörge Sörensen oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JÖRGEN SÖRENSEN (1861-1894), Landskap, signerad och daterad Jörgen Sörensen 87, olja på duk, ca 22x41 cm

374778

2016-04-09