Skåp
2016-04-09
374781
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, konisk form, mörkbetsat trä, förgyllda dekorelement, höjd 77 cm, bredd 46 cm, tidigt 1900-tal.
Smärre slitage, lås och nyckel saknas. Torrsprickor