Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av lyckotecken, höjd ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre nagg
374782
2016-04-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner