Bojan Kina 1800-tal

Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av lyckotecken, höjd ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg

374782

2016-04-11