Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REKLAMAFFISCHER, 30 st, tryck på papp, bland annat Astrid Lindgren, Elsa Beskow, Rabén & Sjögren, Snobben, 1960-80-tal, största mått 100x75 cm
Smärre slitage, veck
374787
2016-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här