Reklamaffischer 30 st

Reklamaffischer 30 st
Reklamaffischer 30 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMAFFISCHER, 30 st, tryck på papp, bland annat Astrid Lindgren, Elsa Beskow, Rabén & Sjögren, Snobben, 1960-80-tal, största mått 100x75 cm

Smärre slitage, veck

374787

2016-04-09