Rörstrand Ostindia

Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia
Rörstrand Ostindia

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, servis, 14 dlr, Ostindia, 1990-tal, bestående av: 7 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat, 1 par salt- och pepparströare

Smärre slitage, 1 tekopp och 1 tefat med nagg

374798

2016-04-09