Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRSTRAND, servis, 14 dlr, Ostindia, 1990-tal, bestående av: 7 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat, 1 par salt- och pepparströare
Smärre slitage, 1 tekopp och 1 tefat med nagg
374798
2016-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här