Tibetansk thanka

Tibetansk thanka
Tibetansk thanka
Tibetansk thanka
Tibetansk thanka

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THANKA, Tibet, roligen 1900-talets första del, bildytan ca 31x24cm, totalt 48x32cm

Skador

374820

2016-04-09