Buddhafigur

Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur
Buddhafigur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUDDHAFIGUR, 1900-talets andra hälft, förgylld koppar, höjd 128, sockeln 52 cm

374829

2016-04-09