Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BUDDHAFIGUR, 1900-talets andra hälft, förgylld koppar, höjd 128, sockeln 52 cm
374829
2016-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här