Eldrör till kanoner

Eldrör till kanoner
Eldrör till kanoner
Eldrör till kanoner
Eldrör till kanoner
Eldrör till kanoner
Eldrör till kanoner

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELDRÖR, 1 par, järn, 17/1800-tal, kaliber ca 4 cm, längd 87 cm

Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

374837

2016-04-28