Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS WISSLER, "Firenze", figurin i stengods, signerad Anders Wisler, daterad 1907, höjd ca 36 cm
Genomgående spricka, lagningar
374842
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här