Lokomobil Doll & Co
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOLL & CO STATIONÄR LOKOMOBIL, 1920-30-tal, liggande ångpanna i mässing, viktsäkerhetsventil, vissla, spriteldad, bottenplattan, 28x15 cm, höjd 40 cm, tillbehör Bing Werke väderkvarn medföljer
Bruksslitage,ej funktionstestad
374846
2016-04-10