Lokomobil Doll & Co

Lokomobil Doll & Co
Lokomobil Doll & Co
Lokomobil Doll & Co
Lokomobil Doll & Co
Lokomobil Doll & Co
Lokomobil Doll & Co

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

DOLL & CO STATIONÄR LOKOMOBIL, 1920-30-tal, liggande ångpanna i mässing, viktsäkerhetsventil, vissla, spriteldad, bottenplattan, 28x15 cm, höjd 40 cm, tillbehör Bing Werke väderkvarn medföljer

Bruksslitage,ej funktionstestad

374846

2016-04-10