Sybord 18/1900-tal

Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal
Sybord 18/1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SYBORD, 18/1900-tal, fanérat i mahogny, med inredning, dragknoppar av ben, med korg, höjd ca 78x51x39 cm

Smärre ytskador, bordsskivan med fläckar

374852

2016-04-10