Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
SYBORD, 18/1900-tal, fanérat i mahogny, med inredning, dragknoppar av ben, med korg, höjd ca 78x51x39 cm
Smärre ytskador, bordsskivan med fläckar
374852
2016-04-10