Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, stockholmsarbete, förgylld bronserad dekor, höjd 214, bredd 100 cm
Passar med fördel 374905
Åldersrelaterat slitage, senare spegelglas
374893
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här