SPEGEL svensk empire

SPEGEL svensk empire
SPEGEL svensk empire
SPEGEL svensk empire
SPEGEL svensk empire
SPEGEL svensk empire
SPEGEL svensk empire

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, stockholmsarbete, förgylld bronserad dekor, höjd 214, bredd 100 cm
Passar med fördel 374905

Åldersrelaterat slitage, senare spegelglas

374893

2016-04-10