Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23x27 cm
Nagg, sprickor
374915
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här