Tallrikar, Kina 1700-tal

Tallrikar, Kina 1700-tal
Tallrikar, Kina 1700-tal
Tallrikar, Kina 1700-tal
Tallrikar, Kina 1700-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23x27 cm

Nagg, sprickor

374915

2016-04-10