Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
SYSKRIN/SPELDOSA, 1800-talets första hälft, fanerat i maserbjörk, dekor av blomsterslingor i metall, invändigt märkt Carolina Wilhelmina Söderholm 1823,
Enstaka syföremål saknas
374928
2016-04-10