Syskrin/speldosa 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SYSKRIN/SPELDOSA, 1800-talets första hälft, fanerat i maserbjörk, dekor av blomsterslingor i metall, invändigt märkt Carolina Wilhelmina Söderholm 1823,

Enstaka syföremål saknas

374928

2016-04-10