Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARI SIMMULSON, 3 st fat, Upsala Ekeby, stengods, delvis glaserat, en med dekor av kvinnofigur, signerade UE varav en daterad 1960, den största 21x29 cm
374931
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här