Lasse Sebastian Johnson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE SEBASTIAN JOHNSON, (1899-1992): "Stig Pojkporträtt", signerad och daterad Lasse Johnson 1931, olja på duk, på spännramen märkt Lindgren Norr Mälarstrand 18, Stockholm, ca 60x74 cm

374939

2016-04-10