Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFERD KONSNTÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på kartong, ca 61x49 cm
Bucklor, färgbortfall, skador
374943
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här