Blomsterstilleben

Blomsterstilleben
Blomsterstilleben

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFERD KONSNTÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på kartong, ca 61x49 cm

Bucklor, färgbortfall, skador

374943

2016-04-10