Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, sullamodell, 1920-tal, främre ben i gustaviansk stil, mahogny, senare ullklädsel, höjd ca 80 cm, sitthöjd ca 42 cm, bredd 70 cm
Bruksslitage, något ostadig, enstaka avslag/repor
374950
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här