Stol, sullamodell

Stol, sullamodell
Stol, sullamodell
Stol, sullamodell
Stol, sullamodell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, sullamodell, 1920-tal, främre ben i gustaviansk stil, mahogny, senare ullklädsel, höjd ca 80 cm, sitthöjd ca 42 cm, bredd 70 cm

Bruksslitage, något ostadig, enstaka avslag/repor

374950

2016-04-10