Bordspendyl 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, krönt av figurer, på träsockel med glaskupa, nyckel finns, total höjd ca 42, 36x18 cm

374955

2016-04-11