Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 81 dlr, 1900-talets mitt, delvis förgyllda och slipade, bestående av: 13 vinglas, 12 dry martini-glas, 9 grogglas, 12 selterglas, 13 starkvinsglas, 12 likörglas, 10 snapsglas, höjd 6,5-12 cm

Smärre slitage, enstaka nagg kan förekomma

374956

2016-04-10