Bord på pelarfot

Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot
Bord på pelarfot

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD på pelarfot, 1800-tal, intarsia, höjd 76, 65 x 46

Torrsprickor, fanerskador

374965

2016-04-10