Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD på pelarfot, 1800-tal, intarsia, höjd 76, 65 x 46
Torrsprickor, fanerskador
374965
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här