Borge Nyrop oljemålning

Borge Nyrop oljemålning
Borge Nyrop oljemålning
Borge Nyrop oljemålning
Borge Nyrop oljemålning
Borge Nyrop oljemålning
Borge Nyrop oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORGE NYROP (Danmark 1881-1948): Landskap med hästplöjning, signerad B. Nyrop, olja på duk, ca 70x100 cm

374972

2016-04-10