Carl Ewald Lönngren oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL EWALD LÖNNGREN (1839-1902): Gårdsmotiv, signerad och daterad C. E. Lönngren 8 sept -94, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 24 x 32 cm

374976

2016-04-11