Wexiö och dess omgifningar

Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar
Wexiö och dess omgifningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WEIXIÖ OCH DESS OMGIFNINGAR, 12 fotografier, omkring år 1880, signerade Johannes Jaeger, ca 19x25,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

slitage, smärre skador

374981

2016-04-20