Bordsspegel senempire

Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire
Bordsspegel senempire

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-tal, senempire, förgylld brons, höjd ca 31 cm

Spegelglaset med skador i folieringen

374983

2016-04-16