Anna Riwkin-Brick

Anna Riwkin-Brick
Anna Riwkin-Brick

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA RIWKIN-BRICK (1908-1970): Brottningskamp i snö, 1940-tal, signerad, gelatinsilverfotografi, 22 x 28,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

374985

2016-04-20