Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
ANNA RIWKIN-BRICK (1908-1970): Porträtt av samisk flicka, 1940-tal, signerad, gelatinsilverfotografi, 22 x 28,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage
374986
2016-04-20