Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanérad, mässingsbeslag, marmorskiva, höjd 65, 70 x 35 cm
Visst slitage
374989
2016-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här