Fönster 3 st jugend

Fönster 3 st jugend
Fönster 3 st jugend
Fönster 3 st jugend
Fönster 3 st jugend

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÖNSTER, 3 st, 1900-talets början, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä,112x51 samt 124x57 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage

374994

2016-04-30