Herman Hägg oljemålning

Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): Visbymotiv, daterad a tergo visby den 11 Aug 1943, signerad Herm Hägg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca17 x 22 cm

374995

2016-04-11