Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETT, rokoko, fasetterat och graverat kvicksilverglas, ljushållare av mässing för ett ljus, 54x22 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage, skador

375001

2016-04-16