Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT, SKÅLAR, emalj, märkta Cathrineholm Norway, diameter 11,5-22 cm, VASER, SKÅLAR, sten, 1900-tal, höjd ca 2-23 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
smärre emaljskador
375002
2016-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här