Skulptur Kina

Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, Kina, fåglar, sannolikt nefrit, sockel av trä med inläggningar av metall, höjd ca 24 cm

Obetydlig minimal lagning

375015

2016-04-17