Oljemålning Napoleon

Oljemålning Napoleon
Oljemålning Napoleon
Oljemålning Napoleon
Oljemålning Napoleon
Oljemålning Napoleon
Oljemålning Napoleon

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia efter Jean-Baptiste Isabey, Porträtt av Napoleon Bonaparte, förste konsul, i Malmaisons slottspark, olja på duk, ca 18x13 cm

Obetydligt färgbortfall i marginal

375023

2016-04-11