Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, tenn, 1900-tal, höjd 18 resp.15 cm

Bucklor, sneda

375048

2016-04-11