Lennart John Göte Frisk oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JOHN GÖTE FRISK (1943-2000): Orrspel, signerad L Frisk, olja på duk, ca 60x80 cm

375055

2016-04-10